Kategorie      
Novinky
Dobrý Anděl a helium-party.cz

Naše společnost má mnoho společného s radostí, štěstím, oslavami a párty. Prostřednictvím našeho e-shopu dokážeme každou Vaši oslavu učinit veselejší, zábavnější a třeba i vykouzlit mnoho úsměvů.   Přestože život může být...

více
Helium s balonky a lepení veselých obličejů

Skvělé vyžití pro kreativní děti !! Vedle toho, že si nafouknou barevný balónek. který jim bude létat, mohou z balónků pomoci nálepek vytvařet obličej podle své fantazie. Součástí balení jsou nálepky...

více

Šmoulí hlas - helium změna hlasu

Úvod Šmoulí hlas

Helium lidé často a s oblibou, na párty a oslavách, využívají k zábavě formou změny hlasu. Vdechováním helia vzniká tzv. šmoulí hlas a o zábavu je v tu ránu postaráno.

Proč ? Rychlost zvuku v héliu je vyšší než ve vzduchu, a to se projeví na rezonančních frekvencích ústní dutiny. Vyšší rychlost zvuku znamená vyšší rezonanční frekvence, a proto se celý hlas posouvá do vyšších poloh. Ve skutečnosti se však výška hlasu nemění, jen je jinak zbarvený.

Nutno však podotknout, že jakkoliv je zpěv a dovádění se šmoulím hlasem zábavné, vdechování helia výrobci nedoporučují. Přesto Vás podezříváme, že si pravě s heliem zpestřujete Vaši zábavu a oddáváte se radovánkách se šmoulím hlasem.

Helium ve všech typech jednorázových lahví je určeno k nafukování balónků a pokud už v důsledku jeho vdechování zákaznicí mění hlas a pakliže už tyto radovánky se šmoulím hlasem provádí, v takovém případě platí, jako ve všem, že nic se nemá přehánět.

 

 

  

Balloonia.cz 

Hélium do balóků

www.helium-party.cz

Copyright 2015 - 2024 © helium-party.cz