Kategorie      
Novinky
Dobrý Anděl a helium-party.cz

Naše společnost má mnoho společného s radostí, štěstím, oslavami a párty. Prostřednictvím našeho e-shopu dokážeme každou Vaši oslavu učinit veselejší, zábavnější a třeba i vykouzlit mnoho úsměvů.   Přestože život může být...

více
Helium s balonky a lepení veselých obličejů

Skvělé vyžití pro kreativní děti !! Vedle toho, že si nafouknou barevný balónek. který jim bude létat, mohou z balónků pomoci nálepek vytvařet obličej podle své fantazie. Součástí balení jsou nálepky...

více

Helium na párty, narozeniny, oslavy i svatby

Úvod Helium na párty

Párty, narozeniny, svatby, oslavy .. to je 

Balloonia.cz www.helium-party.cz 

 

Díky všem svým vlastnostem, které jsou na těchto stránkách do detailu popsané, je helium vyhledávaným atributem a atrakcí všech zábavných akcí, párty, dětských narozenin, večírku, svateb, nebo chceteli "mecheche" různých podob.

 

Díky jednoduchosti, skladnosti i snadné obsluhy si s heliem do balónků od Balloonia.cz připravíte tu nej oslavu !!! Láhev s heliem je jednorázová, vyhnete se tak placení záloh, ušetříte čas, peníze, ušetříte si cestování i spousty kilometrů, vyzvedávání a odevzdávání na odběrných místech. Láhev po částečném použití můžete uložit a opět použít až za několik měsíců. Láhev, kterou si u nás objednáte, Vám doručíme až domů a po použití ji jednoduše dáte ke komunálnímu odpadu nebo do sběrny. Zkrátka, slavíte bez zbytečných starostí. 

To, že je láhev lehká a lehce manipulovatelná ocení také hlavně maminky, které mají povětšinou oslavy svých ratolestí na starosti, ale i děti samotné. Ĺatexové balónky naplněné heliem vydrží létat 6-8 hodin, fóliové až 6 dnů. Pak už stačí jen vymyslet, jak dekorace naaranžovat a oslava může začít. 

 

A kde všude helium od BallooniaPárty najdete ?

 

Narozeniny, svatby, dětské dny, halloween, tématické oslavy, prazdninové párty, grilovaní, firemní akce, oslavy promocí, nejrůznější výročí  ......  jednoduše, všude tam, kde je dobrá nálada !  

 

                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


S heliem není NUDA a to je důvod, proč s ním lidé slaví rádi. Helium je zkrátka BOMBA !!!

 

Neexistuje omezení. Jak v druhu oslavy a párty, tak i ve věku oslavujících. S heliem se baví celé rodiny, děti, "puberťáci", ale i senioři slavící svá jubilea a výročí.

 

Na každé z výše uvedených akcí je prostor pro kreativitu,  vymyšlení dekorací s létajícími balónky, na své si přijdou nejmenší, kteří žasnou, jak jim balónek jejich oblíbené postavičky z pohádky léta, ale i školáci, když balónkům vtisknou podobu veselých obličejů podle svě fantazie a o mladežnických zábavách se změnou hlasu snad nemá ani smysl psát. V posledním ze zmiňovaných je věk, zdá se, nepodstatný ..  změnou hlasu se baví všichni napříč generacemi, je pak zábavné slyšet vlastního dědu, tedy vlastně taťku šmoulu  zpívat  " pod vlivem " helia . Přesto, je třeba mít vždy na mysli, že helium je určeno pro nafukování balónků a uvědomovat si rizika s vdechováním helia spojená a přistupovat k této formě zábavy nadmíru odpovědně.   

 

Oslava může být barevná, vytvoří zážitek a je zapamotovatená nejen proto, že barevné, létající balónky dokažou oslavám a párty dodat skvělou atmosféru, dokaží podtrhnout výjimečnost akce a vytvořit fantastickou dekoraci v mnoha podobách. Díky variabilitě balónků napuštěných heliem a samozřejmě dalších párty doplňků, dokážete každé akci s heliem vdechnout originalitu ať už barévným, či tématickým podtextem, stačí jen vybrat téma, jako např. hippies párty, osmdesátky, pro děti pohádkově zvolené téma, nebo párty namíchat do svých oblíbených barev a užít si barevně laděnou akci, popřípadě večerní barevnou akci se svítícími LED balónky, které posléze vypustíte k vzlétnutí po noční obloze. 

 

Zkrátka, " jaký si to uděláš, takový to máš ", stačí jen trocha fantazie a potřebná chuť si udělat tu nejlepší oslavu na světě, neboť vyžití s heliem a balónky nabízí neomezenou škálu možnosti, jak sobě i všem ostatním připravit nezapomenutelný zážitek ze skvělé prožité oslavy plné barev a zábavy.

 

  Helium do balónků

  www.helium-party.cz

 

 

Copyright 2015 - 2024 © helium-party.cz