Kategorie      
Novinky
Dobrý Anděl a helium-party.cz

Naše společnost má mnoho společného s radostí, štěstím, oslavami a párty. Prostřednictvím našeho e-shopu dokážeme každou Vaši oslavu učinit veselejší, zábavnější a třeba i vykouzlit mnoho úsměvů.   Přestože život může být...

více
Helium s balonky a lepení veselých obličejů

Skvělé vyžití pro kreativní děti !! Vedle toho, že si nafouknou barevný balónek. který jim bude létat, mohou z balónků pomoci nálepek vytvařet obličej podle své fantazie. Součástí balení jsou nálepky...

více

Jak se zbavit prázdné lahve Balloon Time

Úvod Helium na párty Jak se zbavit prázdné lahve

Párty skončila a je čas úklidu. Ptáte se, jak a kam odevzdat prázdnou lahev Balloon Time.

 

V úplně ideálním případě je dobré láhev před odevzdáním připravit, resp. odblokovat pojistný ventil, viz. postup na videu níže. Uvolní se tak zbytek helia i tlaku.

 

Obě položky jsou sice zanedbatelně nízké, jde ovšem o to, že od této chvíle se jž nejedná o láhev pod tlakem ( byť tam již téměř žádný nebyl ), da se říci, že se jedná už pouze o kus ocele s ventilem a můžete ji odevzdat v každém ze sberných dvorů, případně ji přidat ke komunálnímu odpadu. 

 

Postup jak uvolnit zbytek tlaku z lahve pomocí pojistného ventilu, si máte možnost, krok po kroku, prohlédnout na následujícícm videu.

 

 

 

 

Helium do balónků

www.helium-party.cz

 

Copyright 2015 - 2019 © helium-party.cz