Kategorie      
Novinky
Dobrý Anděl a helium-party.cz

Naše společnost má mnoho společného s radostí, štěstím, oslavami a párty. Prostřednictvím našeho e-shopu dokážeme každou Vaši oslavu učinit veselejší, zábavnější a třeba i vykouzlit mnoho úsměvů.   Přestože život může být...

více
Helium s balonky a lepení veselých obličejů

Skvělé vyžití pro kreativní děti !! Vedle toho, že si nafouknou barevný balónek. který jim bude létat, mohou z balónků pomoci nálepek vytvařet obličej podle své fantazie. Součástí balení jsou nálepky...

více

Proč jednorázové lahve s heliem

Úvod Helium na párty Jednorázové láhve s heliem

 

 

 

V čem je kouzlo jednorázových lahví Balloon Time a proč je párty s nimi tak jednoduchá ?!

Jednorázová helium láhev nabízí praktické a jednoduché řešení (nejen) pro domácí párty, narozeniny a oslavy !!!

 

 

 

   VS. 

 

 

 

Smyslem jednorázové láhve s heliem je jednoduchá dostupnost, jednoduché použití a aplikace, jednoduchá manipulace, včetně skladování a nakonec bezproblémové zbavení se již vyprázdněné láhve.

 

To vše jsou vlastnosti a benefity, ktéré ocení každý, kdo připravuje vydařenou párty, narozeniny, svatbu, nebo jakoukoliv další formu oslavy. 

 

 

 

 

 

Jednoduchá dostupnost - láhev je možno objednat a zakoupit prostřednictvím našeho certifikovaného eshopu www.helium-party.cz, standartně je láhev do druhého dne doručena. Vyhnete se tak frontám a tlačení se v obchodech, vše si v rámci svých příprav Vaší oslavy rozhodne a připravíte doma ve svém pohodlí a navíc si v uvedeném e-shopu případně vyberete z bohaté a kompletní nabídky balónků a párty doplňků. Ušetřite si tak čas i peníze !

 

Oproti znovu plnitelným, vysokotlakým lahvím navíc dostanete množství, keteré si vyberete a je adekvatní velikosti a potřebám Vaší párty a oslavy, tedy i malé množství helia např. 30 balónků. Navíc se vyhnete tahání těžké, ocelové lahve, dopravovaní na akci a posleze zpět na místo zapůjčení. Není zapotřebí žadné drahé příslušenství u už vůbec nemusíte platit zálohu, jako tomu je u vysokotlakých lahví. Jednorázovou lahev zkrátka objednáte a druhý den převezmete u dveří svého domu  :)

 

Jednoduché použití - není nic jednoduššího, než napustit balónek z jednorázové láhve s heliem Balloon Time. Je dobré si přesto, vždy před samotným napouštěním pokud je to Vaše " poprvé ",  pozorně přečíst manuál, který je obsahem balení uvnitř kartonu s lahví a je mimo jiné samozřejmě i v Českém jazyce. Pro vizualizaci navíc Balloon Time přípravil VideoNávod , který krok po kroku odhaluje jednoduchost napouštění balónku heliem. Vzhledem ke své nenáročnosti na obsluhu lahve a napouštění balónků, nezřídka balónky napouštějí i sami děti na svých oslavách.

 

Jednoduchá manipulace a skadování - láhev Balloon Time na 30 balónků váží cca.3,5 Kg a láhev na 50 balóků váží cca. 5,5 Kg. Můžeme tedy říci, že lahve jsou lehké a snadné pro manipulaci. Není tedy problém je přenášet, uchovávat a skladovat, bez potřeby velkých prostor, rudlíku a daších zařízení. Rozhodneme-li se, že si nevyužitý a nevyčerpaný zbytek helia ponecháme na příští oslavu, není problém ! Láhev, resp. krabice, která není příliš velká a při rozměrech kartonu nepřesahujících 45 cm do výšky, ji není obtížné uklidit a ponechat do příští oslavy narozenin na jakemkoliv místě v bytě, nebo ve sklepě, kde nebude překážet. Helium se nekazí, neunika a jelikož je nehořlavé a jedná se o bezpečný plyn, je zcela bezpečné ke skladování. Před samotným skladováním, je dobré dostatečně utahnout ventil.  

 

 

Koncept Balloon Time jednorázové lahve, jejího využítí a následného odstranění nepotřebné vyprázdněné nádoby, vytrhl trn z paty dokonce i Nerudovi, jelikož na otazku " kam s ní" existuje jednoduchá odpověď.

 

Láhev Balloon Time je 100% recyklovatelná, v plném důsledku je dokonce více ekologické lahev recyklovat a znovu vyrobit, než ji dopravovat z místa na místo, aby byla naplněna, udržována a opravována a zase převážena tam a zpět po distribučních sítích a tak dokola.

 

Po plném využití lahve, kdy je lahev Balloon Time prázdná, je možné ji odevzdat v kterémkoliv sběrném dvoře, nebo přidat ke komunálnímu odpadu. Je pouze třeba dodržet následující postup, nic víc nic míň. 

 

 

 

 

 

Je to jednoduše BOMBA .. heliová ... připravená udělat Vaši oslavu NEJ !!!

 

 

Helium do balonku 

wwww.helium-party.cz

 

 

Copyright 2015 - 2019 © helium-party.cz