Kategorie      
Novinky
Dobrý Anděl a helium-party.cz

Naše společnost má mnoho společného s radostí, štěstím, oslavami a párty. Prostřednictvím našeho e-shopu dokážeme každou Vaši oslavu učinit veselejší, zábavnější a třeba i vykouzlit mnoho úsměvů.   Přestože život může být...

více
Helium s balonky a lepení veselých obličejů

Skvělé vyžití pro kreativní děti !! Vedle toho, že si nafouknou barevný balónek. který jim bude létat, mohou z balónků pomoci nálepek vytvařet obličej podle své fantazie. Součástí balení jsou nálepky...

více

Helium beer, aneb "Heliové pivo"

Úvod Helium na párty Helium pivo

Helium beer se stalo předmětem mnoha diskuzí, návodů, hledání, kde se dá pořídit, ale především skvělým vtípkem na youtube. Vzhledem ke spoustě polemik a otazníku, bude dobré provést osvětu, jak to ve skutečnosti s heliovým pivem je. Neexistuje. Je to fake. Je to srandička.


A proč helium beer není v obchodech, hospůdkách, nebo ho nenajdete v žádném baru, ikdyž by ho každý chtěl ? Odpověď rozvedeme níže.Helium není rozpustné ve vodě, resp. v našem případě v pivu. Není možné pivo nasytit heliem, jako je to možne např. s oxidem uhličitým nebo dusíkem.


Přidání tekutého hélia do piva by bylo také nemožné, jelikož ke změna skupenství z plynu na kapalinu dochází při -220 ° F. Takto by jste své pivo tak možna pouze zmrazili. Vychlazené pivo je skvěle, ale takhle ?


I když byste mohli nějakým způsobem, nebo spíš zázrakem přidat helium do piva, způsobilo by maximalně stříkaní a chrlení, jelikož opět, helium není rozpustné v pivu.


Takže vydařený fake a aprílový žertík. Helium beer zkratká neexistuje.


Nicméně, pokud by šlo obejít zákony termodynamiky a fyzikální chemie a nasytit pivo heliem, jistě by to byla těžká váha i pro Plzeňský Prazdroj a dalo by se na tom vydělat jmění :) 


A jak aprílová fáma vznikla  a " helium beer "  bylo na světě ? Podívejte se na dva německé "objevitele" heliového piva.Helium do balónků

www.helium-párty.cz


Copyright 2015 - 2019 © helium-party.cz